| Pissy a întrebat:

Hey. Scuze de categorie. big grin. Joaca cineva Second Life? Am o problema. De vreo 2 luni si ceva numai merge sa ma loghez. Ii dau log in, se incarca si cand ajunge la sfarsit se blocheaza in jur de 2-3 minute si dupa imi apare scris " Damn. You have been logged out of Second life.This region may be experiencing trouble. Please check your connection to the internet." Am incercat sa ma loghez si in alte locatii, am deconectat internetul, l`am reinstalat. degeaba. Stiti ce pot sa-i fac?

1 răspuns:
| Xdenis2004X a răspuns:

Poate iti trebuie alta firmă de internet ca si: telecom, Orange'sNet