| Rashidd a întrebat:

Salut,scuzati categoria,de ce nu merge sa intru pe mess? Imi da "troubleshoot problem " check your internet connection,dar imi MERGE netul,aceeasi problema o are si mama, am reinstalat yahoo si tot degeaba.

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Intra pe mail si apoi intra pe messenger. Momentan Yahoo ia masuri impotriva spammerilor si trebuie sa dovedesti ca nu esti spammer intrand pe Mail.

2 răspunsuri:
| Jeryko a răspuns:

O sa sune putin ciudat dar fii atenta.Regleaza-ti ceasul perfect data si ora ai grija la AM si PM AM-dimineata PM-seara si eu am patit si mi-am dat seama si a merswinking

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Poate ai niste virusi care fac asta... eu am patit-o cu niste virusi, dar am scapat de ei cu antivirusul.
Din punctul meu de vedere, cel mai bun antivirus e avast!, si e si gratis.
Uite un link de unde sa il iei : http://www.avast.com/free-antivirus-download
sa selectezi prima optiune care e Free ( gratis ). :D