| UniKoolVasy a întrebat:

Hey stie cineva vreun metin2 pvp, cu arme modate in shop? Va rog dati-mi si mie unul dar sa mearga mult timp, nu dupa 2 zile server down.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ acum merge funda:P BAFTA

12 răspunsuri:
| UniKoolVasy explică (pentru Dark13):

Nu merge site ^^

| UniKoolVasy explică (pentru Dark13):

Frate nu merge

| Ilie_Laurentiu_Marius_1996 a răspuns (pentru Dark13):

Mane esti tare chiar acum trag acest server sper sa merite!

| Dark13 a răspuns (pentru UniKoolVasy):

Http://energymetin2.com/ acum merge funda:P BAFTA

| Dark13 a răspuns:

Poate ca nu merge acum incearca mai incolo happy ca a merge e tare mt

| eduard55882 a răspuns:

#hl=ro&sclient=psy-ab&q=...pl=1106l17 metin2 oriental gasesti king 1 king 2 0yang arme epice 0 yang tot cee vrei 0 yang.

| eduard55882 a răspuns:

Scuza-ma nu stiam dar s-a inchis serverul crying

| PufuLeTz1 a răspuns:

Nu exista un mt2 cu itm modate in shop dar poti incerca hammermt2, lightmt2, m2europe, hotstylemt2, xpubmt2, http://topofgames.com/Metin2/

| UniKoolVasy explică (pentru PufuLeTz1):

Cica nu rolling on the floor)))))))))) Eu am jucat ba! Eram in top 10, ninja cu iteme modata atac 26000. mai informeaza-te. metinu ala se numea "Metin2 Secret" dar s-a inchis sad

| PufuLeTz1 a răspuns:

Scrie pe google metin2 top 10

| xMaTrIxX a răspuns:

Hai dati si voi unu'l bun?

| tudorache99 a răspuns:

Recomand : http://metin2hero.xcp.ro
Un server frumos playeri super okei si un staff super de treaba va asteptam pe server! Pentru mai multe informatii imtrati pe : http://just4metin.ro/.......html iar pentru abonari pe :www.facebook.com/www.HeroMT2.in