| crisstina_3706 a întrebat:

Hey :* Stiti cumva cum se pot sterge mesajele de pe facebook. cele primite cand nu esti conectat.( ce apar sus in stanga.acolo langa cererile de prietenie.) Am incercat sa dau "x" dar ele tot sunt salvate in arhiva. exista vreo modalitate sa le sterg de acolo? Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Mesaje\clic pe mesajul pe care doresti sa-l stergi\deasupra clic pe"Actiuni"\bifezi in dreptul persoanei\"sterge cele selectate"\clic mesaj

1 răspuns:
| Petre_Jurchis_1978 a răspuns:

Simpu, dai clic pe mesaj stanga sus, se deschide pag. cu mesaje automat, daiclic pe actiuni, a-ti apare an rublica sterge toata convers. dai clic, si gata.,.,.