| rares80gold a întrebat:

Hey! Tot imi da BlueScreen compul. Care e rezolvarea? Deci am loc in comp si virusi nu am.

9 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Cand iti da bs?

| Jorah a răspuns:

De unde ai scos faza cu dezasamblatu, el nu zice nimic ca si-ar fi dezasamblat ceva, la fel si cu ram. ala nici nu ii zice cand ii da bs, poa sa ii dea la inceput, la start, la welcome,

No offence.

| rares80gold explică (pentru Jorah):

In timpul unor programe/game-uri.

| ZyReXe a răspuns:

-Placa ta video nu suporta atatia pixeli pe screen
-Hard-diskul este stricat

Răspuns utilizator avertizat
| rares80gold explică:

Probabil ca ultima liniuta.Dau funda daca o sa fie ultima adevarata(ultima liniuta).

| GiaAlexandra a răspuns:

De obicei, daca iti da bluescreen atunci cand intrii intr-o apliactie/program, inseamna ca CPU'ul calculatorului tau a trecut de un anume procent (de obicei, 80%), insemnand ca este supra-solicitat. Daca iti da de fiecare data cand te log-ezi inseamna ca memoria calculatorului este foarte mica, iar atunci cand calculatorul se deschide, se deschid si mii de mici aplicatii care solicita CPU'ul/memoria.

| rares80gold explică (pentru GiaAlexandra):

CPU-ul e mereu la 40%-50%, am 4 gb ram.