| The16 a întrebat:

Aceasta intrebare este prentru cei ce joaca samp. Deci vreau sa fac un sever de samp RolePlay dar nu stiu de unde sa incep. Daca ma puterit ajutata ar fi foarte bine.
ID meu: roby_bad_boy24@yahoo.com
Si bine inteles FUNDA

1 răspuns:
| Babytzuu a răspuns:

Frate ii foarte greu mai ales ca trebuie sa bagi un GM si acel GM nu prea vrea nimeni sa ti-l puna pana nu platesti si apoi trebuie sa ii faci toate bugurile apoi trebuie sa ti-l hostezi ii foarte greau eu am incercat si ii foarte greu daca vrei pot sa iti dau eu un ip de samp si o sa primesti admin; masini; case personale; si multi bani in banca