| neros a întrebat:

Hey tpu..Am blocat pe cineva din a-mi trimite mesaje pe fb..Cum pot sa o deblochez? Precizez ca nu mai am mesaje cu acea persoana si nici nu o gasesc in chat

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Te duci la setari si in partea stanga este "blocare" si acolo o sa iti apara o lista cu utilizatorii blocati si o deblochezi pe persoana respectiva.

| neros explică:

Am cautat acolo..Este blocata doar din a trimite mesaje, si nu apare la lista de blocati in intregime.

| LaLaura a răspuns (pentru neros):

Buna.
dai click pe casuta de mesaje de pe facebook si dai trimite un mesaj nou, si scrii numele persoanei, apoi dupa scrii un mesaj si il trimiti, te duci la mesajul trimis catre persoana respectiva si dai sus deblocheaza.
Sper sa mearga