| TPx a întrebat:

Am descarcat empire mt2 l-am instalat am facut tot si cand vreau sa intru in el Imi apare ceva de genu http://i.imgur.com/PMZNG.png De ce? ajutor va rog urgent! funda!

7 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

In sfarsit cineva cu poza.

Deci fii atent :
1. Start > Control panel > Add or remove programs > cauta Microsoft Net Framework si dai Remove.

2. Incearca sa intri acum, daca nu merge downloadeaza ultima versiune de la Net Framework de pe net :

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851

| TPx explică (pentru Jorah):

Nu ma lasa sa dau remove la net farmerwork crying

| Jorah a răspuns (pentru TPx):

ADD: george_super98

| Mihail2020 a răspuns:

Stiu cei dezistaleaza framework.
Te duci in Computer=sus este unistaler programe dai acolo si cauti Framework si le dezistalezi dai un restart si le descarci din nou si le instalez.
Ai o eroare acolo intr-un framework si nu poti juca.

| AlexAlexAlexAlexAlexAlex a răspuns:

Mi-a aparut si mie eroarea asta ai nevoie de net framework 3.5, 4, 4.3, nu stiu sigur care dintre ele iti trebuie normal ar trebui sa apara acolo la "Details" la eroare. Funda happy?

| Claudiatha a răspuns:

Intra pe el si vezi despre ce vorba.

| Andrey_Nae_1982 a răspuns:

TPx am si eu aceeasi problema nu stiu ce sa fac daca ai rezolvat baga te rog frms id csboieru sa ma ajuti si pe mine sau cineva care stie imi da aceeasi eroare ca la TPxcrying(