| alinus05 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Nu ştiu unde altundeva aş putea gasi. Îmi puteţi spune va rog cum salvez gif-urile ( imaginile mişcătoare )? Când le salvez in computer şi le deschid nu se mai mişcă... Va rog. Dau funda + vot
P.S scuză-ţi dacă am greşit categoria. big grin

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai e normal sa nu se mai miste laughing si la mine tot la fel e. Dar daca descarci gif pentru a le pune pe un forum sau site, cand le uploadezi, ele pe site sau forum o sa se miste.