| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! Am nevoie URGENT de niste mici trucuri pe Stardoll.com ...Nu stiu,de exemplu am vazut la multi useri prezentari cu niste grafice super! Nu neaparat asta imi trebuie,dar orice sfat imi e de ajutor. Mersi. :-)

1 răspuns:
| DauFinPreaDivin a răspuns:

Pai trebuie sa mergi la shop si sa dai la search si apoi o sa iti apara o lista selectezi ce vrei sa cauti apoi dai search si dupa o sa iti apara un chenar sus la chenar iti apare o lupa dai pe ea si selectezi ce gen de lucruri vrei.