| Ady100 a întrebat:

am o intrebare legata de facebook. Cand sunt online pe PC, tot timpul in partea dreapta imi apar persoanele cu care vorbesc cel mai mult.
Intrebarea e acum: De ce imi apar si persoane cu care nu vorbesc mai deloc acolo (cand acelea sunt online), sau cu care nu vorbesc niciodata, efectiv nu am niciun mesaj cu ele.
Cum pot face sa imi apara doar,,favoritii" fara acesti straini? Ma gandeam ca apar din cauza ca favoritii nu sunt online, dar si cand toti favoritii mei sunt online, printre ei sunt,, strecurati,, si niste contacte de-astea. Dau funda la cine ma ajuta sa remediez problema. Multumesc!

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Daca nu vorbesti ''niciodata'' cu ele de ce nu le dai pur si simplu unfriend?