| nicoleee30 a întrebat:

Hellooo! La Facebook, in partea dreapta ne apare Chat, adica apar prietenii cu care vorbim cel mai des online sau offlinesi daca dam in jos apar si ceilalti care sunt online.Problema e ca, am o prietena cu care vorbesc zi de zi, de mult timp, si de obicei era in lista aia, adica nu trebuia sa dau in jos sa o caut printre cei online pentru ca era in lista principala gen. Dar azi, dintrodata a disparut de acolo... Ea sta mai tot timpul pe offline la chat dar chiar si asa vorbim zilnic. Nu inteleg de ce numai apare sad Cum fac sa apara din nou?

Răspuns Câştigător
| ady9631 a răspuns:

Nu poti lista aia se actualizeraza singura cu prieteni care au fost in ziua aia online deci niciodata nu e la fel poate cand aparea in lista statea mai mult pe facebook ca sa nu mai cauti in lista mai simplu scrie-i numele si asa o gasesti mai repede, daca va sta mai mult online iti va aparea iar printre peimi, sper ca te-am ajutat happy. Funda?