| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare legata de youtube :
Cum pot sa imi schimb tara ( Romania )?
Adica vreau sa ma refer ca unde dau ( Setari >--... )
Pentru ca eu nu stiu :(
YouTubul s-a schimbat si acum nu mai stiu de unde pentru. ca panoul acela cu " Introul " ( Adica unde scrie : Salut eu sunt XXY si voi face... si unde arata Tara... varsta ) NU MAI ESTE.
VA rog sa-mi spuneti.
Dau funda!
P.S. canalul meu este : http://www.youtube.com/channel/UC4WKosvo6QNNN-Y2O5dUi-A

1 răspuns:
| thelion21 a răspuns:

Pai trebuie sa ai in dreapta sus numele contului tau cu poza care o ai, dai click acolo ti se deschide un chenar si te uiti acolo ca ai cam pe la mijloc optiunea setari