| snkNeonSound a întrebat:

Am o intrebare. Pe CS de fiecare data cand intru imi pune un nume ciudat de ex " warfire Player " sau ceva de genul, dar vreau sa ramana numele pe care il pun eu, cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Salut am eu raspunsul!

Vreau sa stiu ce cs ai...

Sau daca nu vrei sa imi zici cs-ul intra in folderul cu cs si intri la cstrike in config.Cauta linia cu name "warfire player" schimba acea linie cu numele tau(intre ghilimele)

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Exista mai multe kit-uri care prezinta probleme de genul acesta.
Este foarte simplu de modificat numele sa-ti ramana acelasi.
Intra in cstrike->user.cfg pe care il deschizi cu worpad si editezi linia:

name WarriorPlayer (Sau cum ai tu)

Si in loc de "WarriorPlayer" scrii nick-ul care-l doresti.
Sper ca ti-am fost de folos.