| BarbuAna a întrebat:

Am o intrebare,si vreau un raspuns rapid...
Imi puteti da si mie link-ul de la un site sau altceva de unde pot sa fur free stardollari sau sa ma fac superstar free pe stardoll?
Daca se poate sa nu trebuiasca sa trimit SMS, sau sa dau parola de la cont sau sa nu trebuiasca sa fiu superstar...,!
Va rog am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| BoRfAsHuX a răspuns:

Nu iti recomand sa trisezi pentru asa jocul nu ar fi correct! Sfatul meu a sa joci corect! Bye

1 răspuns:
| Aberdeen a răspuns:

Si eu incurajez ce a zis BoRfAsHux!
daca ti-e sila sa faci treaba corecta ar trebui sa iti fie sila sa mai joci....joaca corect sau nu mai juca deloc! sorry, trebuie sa fim sinceri :I