| Sadoudia a întrebat:

Am o mică problemă cu calculatorul. Atunci când joc orice fel de joc sau vreau să vizionez un videoclip, se stinge ecranul. Din ce cauză se întâmplă asta?

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Buna.Daca ai windows7 intri in control panel si alegi in coltul drept sus unde scrie view by: alegi smal icon pe urma ii dai power option si unde scrie Balanced( recommended) dai pe Change plan setting si setezi acolo dupa cat timp vrei sa se ichida monitorul.