| AdYu1993 a întrebat:

am o problema cu calculatorul. de fiecare data cand vreau sa ma joc ceva sau cand urmaresc un video mi se stinge calculatorul. ce se intampla? funda!

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Ia deschide calculatorul si scoate coolerul afara sulfa l de praf pune pasta termica pe processor si gata

| KobraXS a răspuns:

Eu cred ca calculatorul se stinge automat pentru a preveni distrugerea sa.Se poate sa ai prea multe procese in desfasurare, sa ai prea multi MB RAM ocupati si tocmai de aceea nu ai resurse pentru a juca jocul respectiv.Si mie mi se mai stinge automat calculatorul cateodata, dar nu neaparat in joc sau cand privesc un video. Sper ca am fost de ajutor.

| Legenda98 a răspuns:

Un prieten a avut aceasta problema.
a reinstalat windows-ul si totul a revenit la normal