| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

..Am o problema!
Cand ma joc Minecraft fara sa filmez am 120-130 de fps. dar cand incep sa filmez am cam 20-25-30. de ce? imi puteti spune un program care cand filmez sa imi mearga la fel ca si cand nu as filma? va rog mult ajutatima..Filmez ori cu obs(nu stiu setari pentru pc-u meu), fraps, bandicam... cine stie add me pe Skype: funyx22

2 răspunsuri:
| Mihai251251 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci nu este posibil, frameurile scad in momentul in care începi sa filmezi din cauza ca placa video si/s-au procesorul nu pot sa suporte s-au sa duca două ferestre cu același conținut video! Sfat o placă video mai bună! Multă baftă!

| PlutonieruTheRealOne explică (pentru Mihai251251):

Man. am spus eu gresit... cand nu filmez nu imi merge in 130 fps. imi merge in 500+