| SilentStriker a întrebat:

Am o problema cu browserul, sau, cred eu ca este un virus. De ieri, pe orice pagina, youtube, google, etc, imi apar unele cuvinte subliniate, si de o culoare schimbata. Daca pun mouse-ul pe unul din cuvinte, imi arata ca este un link, iar daca dau pe el ma trimite la un concurs unde poti castiga iPhone 5 si alte minuni. Cum pot scapa de asta? Am scanat cu antivirusul meu si cu alte 2 antivirusuri online, si nu a gasit niciun virus. Eu acum am instalat mozila, am incercat si alte browsere si aceeasi problema. Dau funda celui ce poate sa ma ajute!

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Iti recomand mozilla firefox. dupa instalezi acest mod pentru firefox https://adblockplus.org/en/firefox
Acesta blocheaza reclamele.
Bafta!