| Iulia112iulia a întrebat:

Mai demult am avut Windous XP iar acum am Windous 7. Dar de cand mi-am bagat Windous 7 imi merge cs-ul foarte greu. Stiu ca cand aveam XP un prieten mi-a dat un program care face pcu mai bun cu 25% cum s enumeste?

3 răspunsuri:
| vRawr a răspuns:

"Ca cand". Sunt o multime de programe ce iti analizeaza Pc-ul si il imbunatateste rezolvand o mare majoritate a problemelor. Acum depinde de care vorbesti tu, eu iti voi da o lista si daca-ti regasesti asa zisul program ce-ti face PC-ul mai bun cu 25%, va fi ok.
Advenced system care 6
Defraggler
Glary Utilities
Power Tools Lite Ex 2013
Ccleaner
Tuneup Utilities 2012
Toate acestea sunt foarte bune, iti recomand sa incerci Advanced system Care 6, vei vedea o mare diferenta in ce priveste viteza Pc-ului.

| vRawr a răspuns (pentru vRawr):

A,si inca unul Dll fixer

| Maria_Manolache_1988 a răspuns:

Ma sa stii ca si eu am aceeasi problema si nu inteleg dc merge asa de greu