| Dinu_Adriana_1969 a întrebat:

am si eu o intrebare:

De ce atunci cand intru in metin 2 oradea(adica atunci cand apas dublu click pe iconita) imi scrie:Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE
De ce imi arata asa si cum pot rezolva problema(am windows 8)
DAU FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut,
Daca nu merge cel mai bine este sa instalezi Drivarul in pc.
Aceasta eroare se intampla numai la 8 trebuie sa instalezi drivarul tau in pc si o sa mearga.
Daca nu merge inseamna ca driverul unde ai pus nu merge.
PS:Sa nu fie (Metinul) unde este si Windosul (C).In alt driver (E, F, G, M etc).

| Dinu_Adriana_1969 explică (pentru Mihail2020):

Ce inseamna diver ca nu ma pricep la computere?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Acel driver du-te in computer si vezi asa Local disk (C) acela este un driver un local disk unde poti pune fisiere.