| stefstefansteff123 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema,mi-am luat un pc de la magazin cu windows 7, 64 bit. Si la mouse cand ma duc pe un fisier (nu apas pe nimic) selecteaza el singur si vreau sa dau eu dublu click ca sa intru acolo nu sa dau doar un click, cum fac? Suna ciudat dar nu imi place

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu1905 a răspuns:

E o optiune din setari. Eu am XP si deschid Explorer (orice dosar, folder), apoi Tools, Folder Option (asta am si in Control Panel), General (chiar la General se deschide, prima pagina) si acolo fac schimbari la "Click items as follows"