| Asuu98 a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o nelamurire.mi-am descarcat de cateva zile ARCTIC COMBAT. Intru in joc bag contul se incarca tot se face update, dar cand sa apara jocul [ sa aleg ch`u ] imi da o eroare. http://i46.tinypic.com/vqnret.png

Daca ma puteti ajuta va rog frumos;)

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Pai sa te asiguri ca ii bine instalat driver si daca nu reusesti atunci schimba rezolutia dai pe low sau medium.

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Cred ca nu s-o instalat corespunzator altfel nu vad de ce tiar da o eroare ca si aceea.

| Asuu98 explică (pentru TudyCFR):

Am reusit sa-l instalez.Am gasit un update in folderul jocului.Dar am lag in timpul jocului...Fratemeu are pc mai slab si ii merge bine..Am placa video nVidia GeForce 210. Ce setari ar trebui sa fac? sau cum as putea reduce lagul?

| TudyCFR a răspuns (pentru Asuu98):

Pai sa te asiguri ca ii bine instalat driver si daca nu reusesti atunci schimba rezolutia dai pe low sau medium.

| Asuu98 explică:

Am reusit sa il fac sa mearga. dar am lag.Fratemeu are pc`u mai slab si ii merge foarte bine... Imi puteti zice ceva setari pentru placa video nVidia? sau cum as putea sa reduc lagul?

| Asuu98 explică:

Rezolutia e pe medium. am incercat si low dar nimic am incercat ceva rezolutie 16:9 si parca merge mai bine dar tot sacadat... am patit si cu jocurile de pe internet daca le marest [ folosind CTRL+Scrool] merg sacadate daca le micesc merg bine... habar nu am ce sa fac sad