| cipryan17 a întrebat:

Eroare Steam. Deci, de cateva zile mi-am descarcat jocul "Terra Tech". Nu l-am cumparat, ci l-am luat piratat de pe net. De ieri tot incerc sa intru pe Steam dar nu pot(nu am mai deschis Steam-ul dupa ce am descarcat jocul). Imi scrie ca nu se poate conecta la internet si de astea. Asa ca l-am reinstalat iar cand il deschid imi da aceeasi eroare, ca nu se poate conecta la internet sa isi faca update-urile ( http://imgur.com/LmtUsrZ ). Cred ca jocul ala e de vina... deoarece continea niste fisiere ce contineau numele "steam". Nu l-am instalat in PC. A trebuit doar sa il dezarhivez. Asa ca l-am sters direct...l-am sters si din cosul de gunoi. Eroarea nu a disparut. Ajutor va rog!

2 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Dezinstaleaza steamul si instaleaza-l la loc fa-ti alt cont si gata.

| cipryan17 explică (pentru Mary012):

Am mentionat faptul ca l-am reinstalat....si cum vrei sa imi fac alt cont daca nici sa il deschid nu pot?