| M34You a întrebat:

Buna,TPU! Mi-am descarcat pe pc jocul 3d driving instructor(full).
Intru in joc,totul frumos,imi aleg mapa si masina si cand dau sa porneasca jocul, mi se incarca putin si ma da afara. Imi da o eroare nu mai stiu care. Ajutati-ma. Funda

1 răspuns:
| Reek54 a răspuns:

Mi se pare prea plictisitor si vechi acel joc, o sa te plictisesti rapid de el, deoarece are multe erori.
Incearca sa-l reinstalezi, daca nu merge, descarca-l din alta parte.