| fifa11121314 a întrebat:

am si eu o problema. nu imi pot schimba rezolutia la fifa 11. serios!. dau game settings, dupa schimb rezolutia, dupa intru in joc. si nu s-a schimbat absolut nimic! ajuuutor va rog. dau funda

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cauta prin folderul jocului un fifa launcher sau gamesettings.exe sau ceva de genu si ar trebui sa deschida o fereastra in care sa poti schimba anumite setari grafice.

| fifa11121314 explică (pentru Zangetsu):

Wa ce nu pricepi ca am facut acest lucru... si nu s-a schimbat nimic... nu stiu ce sa fac.