| Georay a întrebat:

Am un internet pe Stick USB Vodafone si imi merge internetul foarte greu (10 kbps). Cum as putea sa-l fac sa mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

N-ai cum sa il faci sa mearga mai repede si eu am avut si am renuntat la el numai la sfarsit de luna iti va mere internetul mai bine dar nu va depasi viteza de 280 de kbps

| bodo21 a răspuns (pentru atentat):

Asa e merge foarte greu

3 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Pai poate fi si din cauza calculatorului/laptopului dar nu cred ca ai putea sa il faci sa mearga mai bine doar daca astepti cateva luni ca sa se adune mai multi kbps dar o sa iti mearga bine doar cateva zile si apoi o sa mearga iar greu

| bodo21 a răspuns:

Stiu cum e merge greuu rauu chiar exagerat de greu!
Si apropos trebuie sa astepti o luna de cand ai facut contractul...