| ĐevilSmile a întrebat:

Am un laptop Acer 32 bit. De curând mi-am luat Windows 8.1 si am o problema cu Minecraft-ul. Când pornesc launcherul primesc eroarea pixel format not accelerated. Pe Windows 7 foloseam graphics driverele de la Intel, dat pe W8 nu merg. As fi recunoscator sa primesc un raspuns bun. [driverele mele sunt updatate la zi]

1 răspuns:
| DeathAngel1 a răspuns:

Uninstaleaza driverul si instaleaza-l iar (pe cel video) p.s. daca vrei cont de mc premium este 10 euro prin sms in cosmote skype meu e tudorel.safie daca esti interesat