| ombladon156 a întrebat:

Am un LG 26LS3500 din cate stiu eu este HD.Problema este ca am decodor de la rds-rcs si cand dau pe un canal hd zice ca acest canal este codat ce sa fac pentru a putea receptiona canale HD?

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Tocmai asta zic.Pe alea "le-ai prins" prin cablu, cretinii aia cu decodorul te pun sa platesti pentru ele.http://www.rcs-rds.ro/televiziune-digi-tv/cablu-hd Vezi ce-ti spune pe factura cand vine. Poate ai alt abonament.Altceva nu are ce sa fie decat o problema de receptie(totusi, eu sunt convins ca nu vor decat sa-ti mai ia 15 lei in plus, pentru ca traim in Romania).

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Probabil trebuie sa platesti alt abonament pentru ele = > vrei HD, platesti in plus.

| ombladon156 explică (pentru Twatwaffle):

Pai nu cred ca e asta ca la celelalte televizoare prind HD si sunt prin cablu nu decodorlaughing

| Twatwaffle a răspuns (pentru ombladon156):

Tocmai asta zic.Pe alea "le-ai prins" prin cablu, cretinii aia cu decodorul te pun sa platesti pentru ele.http://www.rcs-rds.ro/televiziune-digi-tv/cablu-hd Vezi ce-ti spune pe factura cand vine. Poate ai alt abonament.Altceva nu are ce sa fie decat o problema de receptie(totusi, eu sunt convins ca nu vor decat sa-ti mai ia 15 lei in plus, pentru ca traim in Romania).