| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Mi-am cumparat cu un decodor pentru canale digitale si vreau sa scot acel canal xxx. Pot sa ma duc la RDS si sa le spun sa il scoata?

Răspuns Câştigător
| FankyGen a răspuns:

Da poti dar nu merita atata bataie de caphappy... Poti pur si simplu blocare Canal tv sau sa il parolezi happy Cel mai bine este sa i pui parola! Funda?

4 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Si eu sunt pe rds&rcs, te-as ruga sa-mi transferi mie acest canal, am mare nevoie de el.
Adresa mea este:
Calea Dorobanţilor nr. 191, sector 1, Bucureşti
Telefon: 021 208 07 20.
Daca te intreba ceva furnizorul tau, ii spui ca faci o transfer/donatie pentru gicu.

| crynys a răspuns:

Da normal ca poti

| catalinantena1 a răspuns:

Da,desigur

| herro a răspuns:

Da