| Ingognito a întrebat:

Am vazut si eu reclamele astea gen fortuna sau superbet unde daca iti faci cont cica primesti 500 lei sa ii poti paria, a incercat cineva? Este sigur sa imi bag datele si primesc banii ii pot paria fix in ziua acea sau cum functioneaza? Si merge sa imi deschid coultul la ambele spre exemplu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poiți să îți deschizi contul la ambele de o dată, căci ele nu interacționează una cu alta, ca să afle acest fapt. Poți paria cu ei imediat, dar în caz de câștig, nu îl vei primi decât dacă rulezi banii de un număr de ori stabilit de ei. În acest timp vei dobândi un comportament de jucător, și vei fi tentat să pariezi banii tăi reali, pe care îi vei pierde. Ca să te înregistrezi trebuie să fii major.

| Ingognito explică (pentru sadrian46):

Cum adica daca rulez bani? o sa fiu nevoit sa ii pariez din nou ca sa ii pot lua? cam de cate ori asa, si se si impune o suma? adica sa zicem ca ma pun sa mai fac 10 pariuri si le pun pe toate cu 1 leu merge?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ingognito):

Dacă ai primit 500 lei, este nevoie să rulezi, cu câte un leu, sau ce pariu pui, această sumă toată de numărul de ori pe care ți-l spun ei prin regulament, ca să primești apoi eventualul câștig.

| Ingognito explică (pentru sadrian46):

Dar sa spunem ca mai pun si eu 500 si pariez 1000 pe ceva si castig dupa pot lua suma sau tot la fel?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ingognito):

Cele două sume se vor trata diferit. Astfel din suma primită de la ei, vei primi în condițiile regulamentului câștigurile, iar din suma ta, în funcție de cât ai câștigat. Dar exact asta afli de pe site, după ce citești regulamentul de acordare a sumei.

| Ingognito explică (pentru sadrian46):

Ok o sa ma uit multumesc pentru ajutor, inca o intrebare daca se poate este sigur sa bag cnp si alte date ce imi cer ei?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ingognito):

Nu poți să te înregistrezi fără datele personale reale. Fără acestea nu vei putea scoate banii câștigați. Ei au obligația legală de a nu face publice datele tale, de a nu le transmite la terți, de a le păstra în siguranță și de a le folosi exact în scopul relației financiare pe care o au cu tine. Dar, repet, dacă nu rezultă din acte că ai 18 ani, ei nu vor finaliza înregistrarea.

| Ingognito explică (pentru sadrian46):

Ok am inteles multumesc pentru ajutor

9 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Normal că poţi să.ţi deschizi cont la ambele.
Nu ştiu cum este la acestea, dar eu unde mi-am deschis cont, mi-au dat acei 500, dar nu am putut paria doar cu ei, a trebuit să mai pun şi eu 500.

| Ingognito explică (pentru gogu220):

Pai si sa zic ca mai bag 500 dupa ii pot paria pe toti 1000 si sa ii scot?