| Ker0s3x a întrebat:

Are cineva de ce nu pot sa instalez NET Farmework 3.5?
Am nevoie ca sa pot rula un metin,dar cand vreau sa-l instalez, aproape cand se termina apare eroarea:
You must use "Turn Windows features on or off" in the Control Panel to install or configure Microsoft.NET Farmework 3.5
Ce trebuie sa fac..si cum?
Fundita

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Intri pe microsoft.com si cauti acolo.net 2.0 il iei si instalezi. Si apoi iei versiuni mai mari si tot asa pana ajungi la cea care ai nevoie. De multe ori nu merge instalat direct 3.5

| Ker0s3x explică (pentru MeConstantine):

Pai am incercat si 4 si a mers.

| Ker0s3x explică (pentru MeConstantine):

A da...am incercat acum si cu net 2.0...dar imi da aceiasi eroare