| yyonne a întrebat:

am o intrebare.
Am deviere de sept si nu stiu la ce varsta ma pot opera, si catt costa?
este grea operatie? citesc pe internet, dar pe fiecare site scrie diferit! vreau sa stiu concret pentru ca imi e frica. ca abia respir, astept raspuns. va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| powergirl a răspuns:

Daca esti angajat nu costa dar in cazul tau vad ca esti minora deci nu stiu contul dar de cat de grea e iti spun ca nu e grea ca intr-o zi maxim esti afara din spital nu e dureroasa si e o operatie mult mai usoara ca una de apendicita. nu te speria