| Ionut_Calin_1999 a întrebat:

Hey! TPU ca sa pot juca in retea counter strike 1.6 imi trebuie neaparat stem daca da va rog mult sa-mi dati si un link.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

Nu, apesi ` (sub esc) si-ti apare CONSOLA. Acolo scrii adresa server-ului. Steam-ul este necesar pentru war-uri adica cand se bat 2 clanuri (nu neaparat). Sa-ti zic ceva: cs-ul e al valve-ului care, nu stiu cum sa-ti spun..."a intrat in steam" si de acolo, din steam se cumpara cs original.

| MihaiAsasin a răspuns (pentru GaNeA001):

Steamul e facut tot de valve acolo isi promoveaza jocurile

| GaNeA001 a răspuns (pentru MihaiAsasin):

Stiu ca nu numai valve are jocuri pe steam de asta nu eram sigur ca e detinut de valve...

6 răspunsuri:
| Alex11221122 a răspuns:

Nu cred ca

| MihaiAsasin a răspuns:

Nu aproape toate serverele sunt crackuite

| crystian98 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat steam. Daca vrei sal download scrii pe google cs 1.6 download.

| Ionut_Calin_1999 explică (pentru crystian98):

Pai da dar eu am cs 1.6 deja instalat in pc joc doar in single player trebuie sa descarc si steamul?