| andreycosmin1 a întrebat:

Cand apara fifa 14 si pe ce este disponibil?

Răspuns Câştigător
| DragosNr001 a răspuns:

Xbox, pc, wii, psp tot ce inseamna PS, si banuiesc ca alte gadgeturi. te rog, funda? =)

8 răspunsuri:
| DragosNr001 a răspuns:

Fifa 14 apare prin septembrie-noiembrie-octombrie in 2013. iti recomand sa joci inca Fifa 13. Funda? A, o sa fie disponibil pe multe platforme ca: Ps3, Ps4, Pc, Psp, Wii am impresia, Playstation Go am impresia, si etc.

| andreycosmin1 explică (pentru DragosNr001):

PC Xbox 360?

| DragosNr001 a răspuns (pentru andreycosmin1):

Da, exact, vrei sa vb aici?

| andreycosmin1 explică (pentru DragosNr001):

Adica?

| DragosNr001 a răspuns (pentru DragosNr001):

Xbox, pc, wii, psp tot ce inseamna PS, si banuiesc ca alte gadgeturi. te rog, funda? =)

| DragosNr001 a răspuns:

Cum adica? Vr sa iti spun exact despre fifa sau fifa team sau ce? daca da scrie aici si iti dau detalii!

| DragosNr001 a răspuns:

Spune-mi daca vr sa iti mai detaliez, ok? sper ca ti-am fost de ajutor