| LevKingCont a întrebat:

Cum pot sa caut un server de counter strike 1.6, Deci am intrat in joc am dat pe find server si am dat la internet da nu aparea nimic. am dat la toate nu aparea nimic decat la Favorite niste servere care mi-au dat niste prieteni deci cum fac sa caut servere de counter strike dau FUNDA MAREEE

21 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Uite aici: magic.laleagane.ro
music.laleagane.ro

Death-run: dr.freakzone.ro

scrii in consola. care o accesezi cu tasta "`~" de sub "Esc"
"connect " Ex.: connect magic.laleagane.ro funda

| Peter28 a răspuns:

Poti incerca playcs.no-awp.ro nu este deschis toata ziua dar eu spun ca e destul de bun sunt admin pe el si cei care folosesc awp sau flashbang-uri primesc kick sau ban.

| TeamRo a răspuns:

Connect 178.157.85.154:27015 cel mai bun sv de cs din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema de la Valve, rezolvarea o gasesti aici : http://www.cs-gothic.ro/......t2561.html

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Connect 109.99.199.103:27015

| ImAnonymous a răspuns:

Schimba cs-ul. Poti juca pe csc.laleagane.ro classic, deschis recent

| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe respawn.pgz.ro e un nou server de cs 1.6

| snok1435 a răspuns:

Connect Furien2.cs1.ro Server mod furien
Slot gratis
Adminitrator cerere pe forum acceptata in 24 de ore

| NDNDNDS a răspuns:

Fancore.playcs.ro dam admine gratis fara cerere:add id:naruto_petrea@yahoo.com

| NikoPortokala a răspuns:

Connect ecila.zapto.org

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| Elaran a răspuns:

Connect feel.wlg.ro

| Sebytzu123 a răspuns:

Connect sud.prohlds.ro e misto serverul... dau admine!

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

77.81.168.76:27015 hai si tu la un cs se dau admine go go go!

| SENk a răspuns:

Pgl.pss-live.ro... Cel mai tare server sa va gasesc acolowinking

| andreyusca2011 a răspuns:

Connect jbr.freakz.ro! Server nou jailbrek.

| odnoklassnik2013 a răspuns:

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*

| Angela_Sprancenatuangela_1978 a răspuns:

Intra pe sv meu 169.254.119.69:27015

| DeviLsS a răspuns:

Intra si nu vei regreta; Cautam admini cu experienta site:http://csdevils.ucoz.ro/