| wPapy a întrebat:

Cand vreau sa ma conected la un server (doar unul) ={surf.cs16.ro) imi apare o eroare si in consola imi scrie :
Connecting to
Connection accepted by
*Invalid Passworld!
Kicked :"You have no entry to the server..."
P.S.1 : Nu am admin pe acest server
P.S.2 : Pe alte servere pot sa intru

1 răspuns:
| LyoDDxD a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi numele pentru ca o persoana cu numele tau are slot, admin, owner, sau ceva grad pe server big grin am jucat si eu pe sv asta si nu am avut probleme. Dar mi s-a intamplat pe jb.mnx.ro sa imi pun rez. nick si sa uit sa setez parola. Si la fel imi aparea. Incearca sa schimbi nickul. Funda?