| sammyr a întrebat:

Cine imi spune si mie ce anti virus este bun pentru a mari performantele unu joc, sa nu mai am lag chesti de genu acesta? Daca se poate sa fie free vreau sa imi creasca performantele jocului. (world of warcraft cataclysm)

2 răspunsuri:
| TheVladz99 a răspuns:

As recomand NOD 32, Avira, Kasperski si Avast.Eu am NOD 32 si PC-ul merge perfect.

| VaRogAjutor a răspuns (pentru TheVladz99):

NOD 32 este un antivirus slabut nu este rezistent la atacuri de trojeni!
Avira este un antivirus care nu are performanta!
Kasperski este bun dar nu ofera performantein timpul jocului!
Avast nu este cinestie ce dar este un antivirus bunicel!
Eu nu te opresc doar imi dau cu parerea!