| dyanakitty a întrebat:

cine stie de unde pot sa ma logez pe stardoll ca sa pot sa iau starcoins si stardollars si cadouri? Vreau in afara de facebook si girls go games.

7 răspunsuri:
| draculaura89 a răspuns:

Pai, daca joci jocuri? asa am facut eu!

| dyanakitty explică (pentru draculaura89):

Pai nu castigi stardolari doar starcoins dar daca a mers cat ti-a dat? tu ce cont ai? al meu e dyanakitty. si care la care jocuri ti-a dat bani ca eu joc dar nu imi da sau ca sa castig trebuie sa fiu prima?:d

| Stoicescu_Andreea_1994 a răspuns (pentru dyanakitty):

Dyanakitty daca ai intrat pe site-ul ala girls go games cum ai luat stardollari?
Ca eu nu pot sa ii iau

| dyanakitty explică (pentru Stoicescu_Andreea_1994):

Pai in primul rand trebuie sa-ti faci cont pe girls go games cauti jocul stardoll apoi te loghezi si iti da 5 sd doar daca intri zi de zi dar care e numele tau de pe stardoll?

| Stoicescu_Andreea_1994 a răspuns (pentru dyanakitty):

Multumesc mult si numele meu este Alyanutza

| Stoicescu_Andreea_1994 a răspuns (pentru dyanakitty):

Timp de cate zile?

| dyanakitty explică (pentru Stoicescu_Andreea_1994):

Timp de 5 zile una dupa alta