| Shin0bi a întrebat:

Hey TPU,cine stie jocuri in care personajul principal e arcas sau foloseste sabia,dar nu ceva gen shadow warrior,ceva mai complex mai modern,cu diferite miscari,scheme, abilitati?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei combat adevarat cu sabia incearca The Wicher 1 si 2. Combo-uri, parare, riposta etc. Ti-l recomand cu drag dar in varianta enhanced edition. happy

2 răspunsuri:
| Eduard_Edy_1990 a răspuns:

Assasin's Creed

| Ууууууу_Анониму_1998 a răspuns:

Assassin's Creed sunt 4 parti diferite personajul principal foloseste diferite arme ca: sabii, lanci, arbalet, cutite, pistol, grenate. Actiunea in joc este in paralel cu 2012 si 1191, in 2012 joci mai putin, jocult este captivant personajul are diferite abilitati, alearga pe acoperisuri indeplinesti misii diferite, in citeva pari chiar poti merge cu calul.