| Razvan_Mandachi_1955 a întrebat:

Cum fac sa sterg tot din calculator(un fel de reisntalare windows)sa nu mai am asa multa memorie,,C,,! Sau sa mai bag din,,,D,,,in,, C,, mai multi giga pls am nev mare!

1 răspuns:
| Zamolxe777 a răspuns:

Nu cred ca vrei sa stergi tot ca sa ai spatiu.Sterge lucrurile inutile din calculator care nu-ti mai folosesc la nimic.Sau poti sa fac un disk clean-up in C. Poti intra in control panel, in programs, uninstall a program sau add or remove si dezinstalezi ce e in plus, inutil.