| Angelique a întrebat:

Matusa mea are windows vista si numai are memorie pe calculatorsadCe sa fac sa aiba? sa sterg ceva? dar ce? va rog ajutati-mahappyCel care-mi da un raspuns folositor primeste funda, iar ceilalti vot!

Răspuns Câştigător
| Aleeecsaaa a răspuns:

Depinde, Cred ca e din cauza windowsului... Daca are un calculator cu o memorie nu foatre mare cred ca e din cauza windowsului daca nu poate are ceva programe sau orice p el care ocupa mukt big grin

4 răspunsuri:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Iti recomand sa folosesti un program gen :
CCleaner
Eusing Free Registry Cleaner
Aml Free Registry cleaner ( ai si temp files cleaner).

| Shine_2176 a răspuns:

Pai. Poti sa stergi orice, dar o metoda mult mai buna ar fi : Sa faci un Disk Cleanup, si va sterge singur, ceea ce nu-mai are nevoie PC-ul tau! Start button >> All Programs >> Accessories >> System Tools >> Disk Cleanup. Succes!

-Shine

| Lucian_1182 a răspuns:

Uita-te add or remove programs si dezinstaleaza ce ti se pare nefolositor sau sterge ce ti se pare nefolositor