| Axel1234 a întrebat:

Dati-mi si mie un site unde pot gasi backgrounds pentru poze de profil si coperta de paginii de facebook!
Funda

9 răspunsuri:
| AaaMoods a răspuns:

Iti pot face euwinking

Dar am o pagina de FacebOOk si caut admini? Te intereseaza! E deschisa alaltaieri si am in jur de 30-40 likes!
Spune dc te intereseaza happy

| Axel1234 explică (pentru userul7200):

Cum le descarc de la ultimul?

| userul7200 a răspuns (pentru Axel1234):

Dai pe ele, si duci cu click-ul pe desktop (ti apasat)

| Axel1234 explică (pentru userul7200):

Are watermark background-ul

| userul7200 a răspuns (pentru Axel1234):

Incearca program-ul asta, nu l-am incercat dar sper sa fie bun, asta sterge toate semnaturile si watermarkurile http://www.softorbits.com/photo-stamp-remover/

| Axel1234 explică (pentru userul7200):

E enervant, dupa ce ai scos watermarkul iti baga el alt watermark! straight face