| wPapy a întrebat:

De curand mi-am instalat Need For Speed Underground 2 si nu stiu sa trec misiunile alea DRAG...Am tot incercat si nu pot.Ma puteti ajuta? Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| 47dadi a răspuns:

Nu te mai chinui! De ce nu descarci save game 100%. Daca l-ai pus ai toate misiunile trecute. Uite poti sa iei de aici http://www.nfscars.net/file/view/underground2/5182.aspx

| wPapy explică (pentru 47dadi):

Nuuu.Defapt eu vreau sa termin jocul.Doar ca nu pot cu misiunea aia DRAG...

| 47dadi a răspuns (pentru wPapy):

Pai asta spun eu.Descarci acel fisier de la linkul pe care ti l-am dat si il pui in nfs underground 2.Atunci jocul va fi terminat. Funda.