| TonyIonut a întrebat:

De curand mi-am instalat un router wireless de la D-Link (DIR-615) si nu stiu de ce acum nu imi mai merge mess-ul si alte jocuri care mergeau inainte. Am incercat sa scot firul de la net din router si am scos router-ul din priza, dar tot nu merge. Ce sa fac? P.S. AM REINSTALAT APLICATIILE.

1 răspuns:
| MrWanted a răspuns:

Pentru ca daca nu ma insel mess-ul foloseste ip static iar router wireless are ip dinamic asa ca iti trebuie un port forward.