| Mysteryossa a întrebat:

..am si eu o intrebare: mi-am luat de curand un router wireless 00062746 hama si i-am facut configurarile pe pc.mi-am mers vreo saptamana apoi imi spunea ca e o eroare de la router. Am scos firul de la net din router si l-am bagat in laptop si merge netul. daca reconfigurez routerul pe un alt laptop si apoi scot firul de legatura dintre laptopul respectiv si router, imi functioneaza wireless-ul?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă te va lăsa, e posibil să meargă. Altfel, du-l la garanție.