| δεάδℓλκιss a întrebat:

De la un timp mi se blocheaza calculatorul cand intru pe mess si trebuie sa ii dau restart. Ideea e ca a inceput sa se blocheze de cand am instalat metin2. Credeti ca de la asta e? Oricum de cand am vazut ca nu mai merge am intrat pe yahoo for the web sau pe mail. Ce pot sa'i fac ca nu ma lasa sa intru? Heelp!

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve!
Am si eu metin2 si nu incurca messenger-ul. Am avut si eu exact aceeasi problema de 2 ori : prima data cand mi-am instalat emoticoanele alea suplimentare si pana nu le-am dezinstalat nu mi-a mers (mi-a parut rau dupa ele pentru ca erau tare haioase, dar asta e), si a doua oara acum cateva zile cand mi-am instalat si eu fifa 2011 si nu mai mergea deloc messenger-ul. Asadar am renuntat la joc.
Poti incerca sa dezinstalezi messengar-ul si sa-l instalezi din nou in ultima versiune care e 11. Posibil sa ai o versiune mai veche de messenger.
Mai e posibilitatea sa ai un virus. Fa o scanare sa te convingi.
Succes!

1 răspuns:
| Cireașăăăă a răspuns:

Pai depinde si de calculator. Daca e vechi,asta e nu ai ce sa ii faci. ma rog,pe fostul meu calculator care era cam vechi, mi-a instalat si eu metin2, iar peste cateva zile era praf. aveam numai virusi,bun si nu doar atat tastatura mi s-a stricat, bun asta nu a fost o problema, pentru ca am inlocuit-o. mai bine du-te la antivirus si da-i o scanare completa. scuze greselile de ortografie tongue