| Skydro a întrebat:

am o problema cu calculatorul cam la 10-15 minute dupa ce deschid calculatorul ecranul incepe sa se faca negru si sa se blocheze adica clipeste cam de 3 ori si se face negru si se blocheaza dar inca mai aud sunetele si trebuie sa imi dau restart la PC am observat ca se intampla mai mult atunci cand ma joc decat atunci cand doar stau pe internet dar uneori merge bine si cateva ore. Din ce cauza credeti ca se intampla asta? Am nevoie de un raspuns intr-un timp cat mai scurt

Răspuns Câştigător
| berty13 a răspuns:

1.Cred ca e de la driverul de la placa video incearca sa il reinstalezi sau daca nu merge incearca reinstalarea windows-ului numa bine!