| Mozart a întrebat:

Am si eu o problema cu desktopul.Cand aprind calculatorul, setez rezolutia la 1024, dau apply dar nu'mi ramane setata.Asa ca de fiecare data cand il aprin trebuie eu sa o setez, pentru ca ea sa seteaza la loc la 800+ca mi se imprastie iconitele peste tot pe desktop, adica nu raman unde le pun eu.
Si inca o problmea, la yahoo messenger eu debifez casuta unde scrie sa intru pe invizibil dar se bifeaza ea la loc.
Ce pot face? Va rog sa ma ajutati cat mai repede!
Nu pot sa intru nici in jocuri pentur ca mi se blocheaza si trebuie sa'i dau restart
PS:acum 1 zi mi-am instalat driverele

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba CD-ul cu Windows. Si eu am patit asa ceva si am aruncat acel CD. Am pus alt Windows si a fost totul in regula.