| haromszekinicu a întrebat:

Buna
am si eu o problema cu calculatorul in momentul care intru pe skype si pe mess cu webul dupa o perioada de timp incepe sa se blocheze tot calculatorul(nu mai pot inchide/deschide foldere/ferestre nu pot nici macar sa dau restart numai din buton.Care ar fi motivul? Asta se intampla dupa ce am instalat win xp
Multumesc

1 răspuns:
| LowWw a răspuns:

Nu are nici o legatura cu windowsul.
Ori se incalzeste prea tare procesorul, ori ti s-a ars ceva protectie la sursa.
Sau in cel mai rau caz ti se intrerupe circuitele de pe placa de baza.